Loading
Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Vztek matek, 10.11. od 12:00, Zen Liberec

10. 11. 2018 @ 12:00 - 16:00 Zen, Liberec

Kruh žen. Čas pro sebe. Prožitková cvičení vytvářející prostor pro dívání se dovnitř, jak to s tím vztekem vlastně máme. Přijetí. Laskavost. Sdílení. Inspirace. A z tohoto místa hlubšího porozumění hledání dalších cest.

Čemu věříme? 

Sdílíme přesvědčení, že jakákoliv hloubková a udržitelná změna se děje prostřednictvím uvědomění si a respektu k tomu, jak to doopravdy máme, nahlédnutí, odkud se to bere a vědomé volby, co z toho si chceme ponechat a co chceme jinak. Na základním workshopu se proto s vlastním vztekem seznamujeme, zkoumáme ho z různých úhlů, věnujeme mu naši plnou pozornost, vyměňujeme si tipy, které se nám osvědčují. Aktuálně vznikající pokračovací workshop se bude dotýkat ještě více praktických možností a nástrojů, jak se vztekem pracovat.

Dále věříme v to, že:
… změna si vyžaduje čas, bezpečí a podporu. (Pojďte si je dopřát s námi.)

… podpora matek matkám je mocná (Jsme na jedné lodi. Která jsme se nevytočila dnes, vytočí se zítra. Nebo za měsíc.)

… prožívat vztek je v pořádku (Opravdu! Je to základní emoce a jsou na to psychologické teorie.)

… výčitky a sebeobviňování nikdy ničemu moc nepomohly (Nespokojenost je dobrý hnací motor změny, utápění se v pocitech viny a sebedevalvace málokdy.)

… vztek je pro nás zdrojem důležitých, někdy i překvapujících informací (Vztek jako spojenec. I tak to jde.)

… náš vztek je náš – s dítětem nemá mnoho společného (A to je ta dobrá zpráva, protože jenom vlastní prožívání můžeme měnit.)

Jak to probíhá?
Workshop je veden dvojicí lektorek s psychosociálním vzděláním, jeho maximální kapacita je 10 účastnic. Náplň tvoří rozmanité prožitkové techniky zaměřené na sebepoznání a růst, sdílení v kruhu, vzájemné inspirování se. Velký důraz klademe na bezpečnou a laskavou atmosféru: nikdo Vás nebude do ničeho nutit, můžete si svobodně zvolit hloubku, do které se pustíte samy i to, co všechno budete sdílet s námi ostatními.

Workshop je určen ženám bez přítomnosti dětí. Pokud jsou to malá miminka, můžou být s někým, kdo se o ně bude starat, ve vedlejší místnosti, abyste měla během workshopu čas pouze na sebe. Na kojení je možno odběhnout.

Během workshopu bude zajištěno občerstvení.

Vztek matek

Vstupné: 920,- Kč

U NÁS VYPRODÁNO 🙁

Podrobnosti

Datum:
10. 11. 2018
Čas:
12:00 - 16:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, ,

Místo konání

Zen, Liberec
Dr. Milady Horákové 1/391
Liberec, Liberecký kraj 46001 Česká republika
+ Google Mapa
Top

Přihlásit se


Vytvořit účet
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Zapomenuté heslo?