Loading
Načítám Akce

Top secret – California Dreams, 2.5. od 21:00, Jupiter Music & Dance bar, Hodonín

Květen 2 @ 21:00 - 23:30 Jupiter Music & Dance bar, Hodonín
5827867
DD
days
HH
hours
MM
min
SS
sec

Dámy, připravte se na vzrušující představení a pořádnou párty! 2.5. 2020 vás totiž čeká striptýzová show skupiny California Dreams. Sexy svalovci si pro vás připravili nové turné, během kterého vás dostanou do varu pouhým rozepnutím knoflíčku. Během tanečně erotické show uvidíte nejen obětavé hasiče a svůdné námořníky, ale zažijete i důkladnou policejní prohlídku a další překvapení. V hlavní roli se vám představí vyrýsované postavy tanečníků, propracovaná choreografie opírající se o světoznámé hudební hity a kostýmy, které provokují ženské sexuální fantazie a touhy. Ať už si budete chtít užít nevázanou zábavu či alespoň na chvíli uniknout před každodenními starostmi, tato pánská revue vám garantuje obojí.

https://www.facebook.com/jupiterbarhodonin/

California Dreams

Skupina California Dreams vznikla začátkem roku 2009, inspirována významnou americkou striptýzovou skupinou Chipp’n’dales. Od té doby máme za sebou stovky vystoupení a tisíce fanynek, pro které se snažíme připravovat stále nové a strhující show.

Našim cílem je přinášet do života žen vzrušení a perfektní zážitky erotického nádechu a stát se tak synonymem pro kvalitu na poli pánského striptýzu v ČR.

Vstupné: 150,- Kč ( na místě 180,- Kč)

Koupit vstupenku

 

Podrobnosti

Datum:
Květen 2
Čas:
21:00 - 23:30
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
, , ,

Místo konání

Jupiter Music & Dance bar, Hodonín
Velkomoravská 178/19a
Hodonín, 69501 Česká republika
+ Google Mapa
Top

Přihlásit se


Vytvořit účet
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Zapomenuté heslo?