Loading
Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Sousou & Maher Cissoko – poprvé v ČR, 30.10. od 19:00, Sacre Coeur, Praha

30. 10. 2018 @ 19:00 - 21:00 Sacra Coeur, Praha

Poznejte hudebníky, kteří vnímají svoji cestu jako cíl a hudební a lidská setkání jsou jejich největší motivací.​

Na hudební scéně několikanásobně oceněné Senegalsko/Švédské duo překračuje hranice ve své muzikální tvorbě stejně, jako ve svém životě.

Sousou i Maher vyrostli v rodinách hudebníků a byl to zájem a láska k západoafrické KOŘE (harfová loutna), která je spojila. Od té doby jsou neustále na cestách.

Navštívili Kanadu, USA, Afriku, Asii, spoustu zemí Evropy a vystupovali na nespočtu jazzových, folkových, světových a místních festivalů, v koncertních halách, klubech i ve školách. ​

Maher se narodil, aby hrál na koru a Sousou je jedna z mála ženských hráček na Koru na světě.

Sousou & Maher Cissoko, z Jižního Švédska a Jižního Senegalu tvoří jedno z nejoceňovanějších hudebních uskupení ve Švédsku v oblasti World Music.

Následujíc tradici rodu Cissoko ze západní Afriky, jejich písně přinášejí důležité poselství o tom, že je důležité se scházet a vytvářet SPOJENÍ, namísto budování hranic mezi zeměmi a lidmi. Toto je zdůrazněno i tím, že zpívají v pěti různých jazycích!

Na konci října nám přijíždějí poprvé zahrát do České Republiky!

Koncert proběhne v prostoru krásného odsvěceného chrámu SACRE COEUR v Praze na Malé straně.

Máte možnost zvolit si pro sebe vstupenky na SEZENÍ nebo STÁNÍ/TANEC. Sál je rozdělen na dvě poloviny – ZÓNY. 1. je blíže k podiu – 2. je v jeho zadní části.

Prostor je otevřen Vám i Vašim dětem, které hudbu Mahera a Sousou milují a rádi se v jejím rytmu pohybují. Do 6 let mají vstup zdarma na stání nebo pokud budou sedět u vás na klíně. Pokud byste pro ně chtěli vlastní sedadlo, kupte dětskou výhodnější vstupenku na sezení stejně, jako dětem od 7 do 15 let.

Koncert začíná v 19 hodin. Můžete přijít již od 18 hodin, neboť na místě bude probíhat ALMAmarket – minimarket s autorskými a originálními výrobky a dárky.  Těšit se můžete na výborné vegetariánské občerstvení i nealkoholické drinky.

S radostí z propojování

Vlaďka Basth a Martin Vachuška & Almadela events – setkání, která se dotknou

almadelaevents.com

Vstupné: od 150,- Kč do 550,- Kč

Koupit vstupenku

Podrobnosti

Datum:
30. 10. 2018
Čas:
19:00 - 21:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , ,

Místo konání

Sacra Coeur, Praha
Holečkova 31
Praha, Hlavní město Praha 15500 Česká republika
+ Google Mapa
Top

Přihlásit se


Vytvořit účet
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Zapomenuté heslo?