Loading
Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Škwor – Unplugged Tour, 19.4. od 20:00, Fléda, Brno

Duben 19 @ 20:00 - 22:00 Fléda, Brno

Domácí ŠKWOR kalí místní stojaté vody rocku už 20 let. Za tu dobu projel snad celý rock-metalový rejstřík od punk metalu přes trash, nu-metal až po hard rock. V roce 2015 „hledala kapela identitu“ na deváté řadové desce (Hledání identity, 2015), loni „uzavřela kruh“ desátým studiovým albem (Uzavřenej kruh, 2017) a letos za obě nahrávky získala Zlatou deska Supraphonu. Své největší halové turné zakončila 16. listopadu monstrózním narozeninovým koncertem v zaplněné O2 aréně.

Ke dvacetinám si dala dárek v podobě exkluzivní knihy ŠKWOR / 1998–2018 s více než třemi sty, z větší části dosud nepublikovanými, fotografiemi. Kniha vtipnou formou shrnuje historii kapely a fanoušci se z ní dozví třeba autentické vzpomínky hudebních publicistů a lidí z blízkého okolí kapely. Nechybí ani pikošky ze zákulisí a podrobně zpracovaný zpěvník největších hitů. Prostě nepostradatelná položka v knihovně skalních fanoušků a povinná výbava návštěvníků akustického turné.

Jak vznikl nápad na pro kapelu dost netypické pojetí Unplugged Tou? Takto: „V podstatě za to může Supraphon. Na začátku roku jsme měli autogramiádu spolu s předáním zlaté desky v prodejně Supraphon Musicpoint v centru Prahy, a když se to dojednávalo, někdo navrhnul, že by bylo fajn, kdybychom tam i něco brnkli na španělky. A nás to tam tak bavilo, a navíc jak byla super atmosféra, řekli jsme si, že bychom mohli dát pár koncertů jen akusticky, aby si lidi s námi ty písničky všechny zazpívali a my je při tom i slyšeli. Strašně se těšíme, že si uděláme parádní mejdan, navíc blíž k lidem, než je u nás obvykle zvykem,“ prozradila čtyřčlenná parta ŠKWOR.

Škwor (CZ) – http://www.skwor.cz/

Vstupné: 490,- Kč

Koupit vstupenku

Podrobnosti

Datum:
Duben 19
Čas:
20:00 - 22:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , ,

Místo konání

Fléda, Brno
Štefánikova 24
Brno, Jihomoravský kraj 60200 Česká republika
+ Google Mapa
Top

Přihlásit se


Vytvořit účet
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Zapomenuté heslo?