Loading
Načítám Akce

Rytmus v prostoru, 13.6. od 19:00, Dělnický dům, Brno

Červen 13 @ 19:00 - 21:00 Dělnický dům, Brno
1489292
DD
days
HH
hours
MM
min
SS
sec

Připravili jsme pro Vás další skvělý taneční koncert, který si můžete naplno užít!

Opět se dávají dohromady dva vynikající hudebníci Maok a Rishi, jejichž strhující hudba nás vezme na cestu do jiných sfér, do vnitřní krajiny každého z nás. Nechte se unášet jedinečnou hudbou, kytarou, perkusemi, vibracemi, hlasem……

MAOK  je hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel, ale hlavně člověk, jehož životní součástí a nejvýraznější složkou sebevyjádření je hudba. Jeho jedinečný styl je ve snivých až mysticky laděných skladbách lehko rozpoznatelý i bez toho, že byste znali konkrétní skladbu. Jeho hudba uzdravuje a inspiruje.

Hraje na koncertech, dělá muzikoterapie, skládá hudbu k divadelním představením, tanečním inscenacím, ilustracím a filmům.

RISHI S.VLOTE je mistr Tranzovního tance. Vynikající bubeník, perkusionista, DJ, producent a moderátor s téměř čtyřicetiletou zkušeností v oblasti hudby, meditace, tranzovního tance, léčení hudbou a další šamanské a transformační práce.  Hraje a produkuje pro světově uznávané autority jako jsou Milarepa, Hamsafara, Prem Joshua a další.  Jeho vlastní hudební tvorba “Forget your Limitations ” (“Zapomeň na svá omezení”) a šamanská léčivá meditace “Return of Shaman” (“Návrat šamana”) je ve světě široce využívána pro šamanské a teapeutické účely. Rishi pořádá semináře a koncerty po celé Evropě i ve Spojených Státech.  Jednoduše řečeno, Rishi je profesionál, který si vás rychle získá skvělou hudbou, neuvěřitelnou energií i svým otevřeným srdcem. Stejně jako Maok se i Rishi rád vrací do České republiky, kde jeho popularita neustále stoupá.

Více se o Rishim dozvíte na jeho webových stránkách www.callofdrums.com.

Vstupné: od 490,- Kč do 980,- Kč

Koupit vstupenku

Podrobnosti

Datum:
Červen 13
Čas:
19:00 - 21:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, ,

Místo konání

Dělnický dům, Brno
Jamborova 65
Brno, Jihomoravský kraj 61500 Česká republika
+ Google Mapa
Top

Přihlásit se


Vytvořit účet
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Zapomenuté heslo?