Loading
Načítám Akce
Vyhledat Akce

Navigace pro zobrazení akce

Akce na měsíc Říjen 2018 › Hudba

Navigace pro měsíce v kalendáři

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
1

Princess Chelsea, 1.10. od 20:00, Fléda, Brno

2
3

minus123minut, 3.10. od 20:00, Jazz Tibet Club, Olomouc

4

Mše H moll, 4.10. od 19:00, Evangelický kostel, Zlín

Jarda Svoboda & kol.: Přítel člověka, 4.10. od 20:00, Kaštan – Scéna Unijazzu , Praha

5

Burčákové slavnosti 2018, 5.10. od 17:00 – 6.10., Dukelské náměstí, Hustopeče

Toxic Garden Party, 5.10. od 18:00, BARRÁK music club, Ostrava

Bernyho dny – Vondrák-Bodlák, Ulrych, Tarasidu, Rettegy atd., 5.10. od,18:00, Klub Šelepka, Brno

6

Burčákové slavnosti 2018, 5.10. od 17:00 – 6.10., Dukelské náměstí, Hustopeče

Progres 2, 6.10. od 19:00, MusiClub Drago, Nový Jičín

Kali & Peter Pann, 6.10. od 19:00, MSD Kolín, Kolín

7
8

Tal Gamlieli (IL), 8.10. od 20:00, Jazz Tibet Club, Olomouc

9

WWW Neurobeat – křest desky, 9.10. od 20:00, Fléda, Brno

10

Thom Artway, 10.10. od 21:00, Anděl Café, Plzeň

11

Epydemye, 11.10. od 19:30, Musilka, Brno

The Jedlly/ Hradní pán, 11.10. od 20:00, Cargo Gallery – Smíchovská náplavka, Praha

Bluesnění 2018, 11.10. od 20:00 – 13.10., Kaštan – Scéna Unijazzu , Praha

12

Bluesnění 2018, 11.10. od 20:00 – 13.10., Kaštan – Scéna Unijazzu , Praha

16.Večer legend – Sabbati,Whitesnake,Iron Maiden,Metallica, 12.10. od 18:00, Semilasso, Brno

Mig 21, 12.10. od 20:00, Kulturní dům , Zábřeh

13

Bluesnění 2018, 11.10. od 20:00 – 13.10., Kaštan – Scéna Unijazzu , Praha

Poletíme? / Chce to tour!, 13.10. od 19:00, MusiClub Drago, Nový Jičín

The Chairmen, 13.10. od 20:00, Kaštan – Scéna Unijazzu , Praha

14

Ilona Csáková – „Pořád jsem to já“, 14.10. od 19:00, Reduta, Olomouc

Deva Premal & Miten s Manose, 14.10. od 20:00, Forum Karlín, Praha

15
16

Mezinárodní hudební festival Tóny nad městy, 16.10. od 19:30, Kostel sv. Šimona a Judy, Praha

Korben Dallas & Adam Baldych, 16.10. od 20:00, Fléda, Brno

17

Jiří Schmitzer, 17.10. od 19:00, KD Čelákovice

JUDr. Ivo Jahelka – koncert, 17.10. od 19:30, Musilka, Brno

Hop Trop, 17.10. od 20:00, Sál České Pojišťovny, Beroun

18

Jan P. Muchow & The Antagonists, 18.10. od 20:00, Jazz Tibet Club, Olomouc

Ivan Mládek a jeho Banjo Band, 18.10. od 19:30, Reduta, Olomouc

Jananas, 18.10. od 20:00, Klub Šelepka, Brno

19

Benefiční galavečer – Rodiny pro psy, 19.10. od 20:00, Semilasso, Brno

Duo Jamaha, 19.10. od 19:00, KD Rubín, Brno

Koncert indické hudby: Raju Chakraborty (sitár), 19.10. od 19:30, Kostel Husova sboru, Praha

20

Motivu-You, 20.10. od 11:00, Vnitroblock, Praha

Medial Banana /Riddim show, 20.10. od 19:00, MusiClub Drago, Nový Jičín

Yzomandias, 20.10. od 19:30, Kulturní dům , Frýdek-Místek

21
22
23

Projekt Lenička – Benefiční koncert, 23.10. od 15:00, Kongresové centrum, Praha

24

Uriah Heep, 24.10. od 20:00, Semilasso, Brno

25

Jason Derulo – 777 World Tour 2018, 25.10. od 19:00, Tipsport Arena, Praha

Slade, 25.10. od 19:30, Sono Centrum, Brno

Skyline, 25.10. od 20:00, Fléda, Brno

26

Portless & Imodium – No Man Tour 2018, 26.10. od 19:30, Bunkr Rock Club, Liberec

Mydy Rabycad, 26.10. od 20:00, Music Club Žlutý pes, Pardubice

Ivan Mládek & Banjo Band, 26.10. od 20:00, MC Kotelna, Litomyšl

27

Sebastian, Mirai, Jakub Děkan, 27.10. od 17:00, Městské divadlo, Chomutov

Folk Metal Pilgrims Vol.4, 27.10. od 17:00, BARRÁK music club, Ostrava

Pio Squad, 27.10. od 19:00, Lira, Valašské Meziříčí

28

100 Let Republiky, 28.10. od 15:00, Lucerna – Velký sál, Praha

100 let Republiky, 28.10. od 16:00, Sono Centrum, Brno

Výroční cena města Čelákovic, 28.10. od 19:00, KD Čelákovice, Čelákovice

29

Jiří Černý: Ro(c)kování, 29.10. od 19:00, Kaštan – Scéna Unijazzu , Praha

30

Pavel Moric: Probouzení síly 3, 30.10. od 18:00, T-Mobile, Praha

Sousou & Maher Cissoko – poprvé v ČR, 30.10. od 19:00, Sacre Coeur, Praha

Nezmaři, 30.10. od 19:30, Musilka, Brno

31

Dalibor Janda a Prototyp: Říká si Hurikán, 31.10. od 19:00, Boby Centrum, Brno

Kamelot, 31.10. od 19:00, KD Plzeňka, Beroun

Turbo a Kern, 31.10. od 19:30, Sono Centrum, Brno

1

Zrní, 1.11. od 19:00, Fléda, Brno

Karel Plíhal, 1.11. od 19:30, Musilka, Brno

Floyd Reloaded (Pink Floyd Experience), 1.11. od 20:00, Boby Centrum, Brno

2

Portless & Imodium – No Man Tour 2018, 2.11. od 19:30, Alternativní klub Tyjátr, Svitavy

Fast Food Orchestra, 2.11. od 20:00, MC Kotelna, Litomyšl

Marpo & TroubleGang, 2.11. od 20:00, KD Čelákovice, Čelákovice

3

Krásný Volant fest – Dukla vozovna, Totáči, Punk floid, atd, 3.11. od 16:00, ABC KLUB, Pardubice

Portless & Imodium – No Man Tour 2018, 3.11. od 19:30, KD Střelnice, Broumov

Floyd Reloaded (UK/GER), 3.11. od 20:00, Lucerna – Velký sál, Praha

4
+ Export akcí
Top

Přihlásit se


Vytvořit účet
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Zapomenuté heslo?