Loading
Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Portless & Imodium – No Man Tour 2018, 8.12. od 21:00, R-klub, Chrudim

8. 12. 2018 @ 21:00 - 23:30 R-klub, Chrudim

Kapely Imodium a Portless vyrazí na společné podzimní No Man Tour 2018. Název turné No Man je zároveň i název společného singlu, který obě kapely v současné době dokončují. Dva osobité hlasy frontmanů Kryštofa Michala a Thoma Frödeho v singlu doplní i rapper Henry D, který již delší dobu spolupracuje s kapelou Portless.

„Hlavní myšlenkou turné (i singlu) No Man je stádovité chování společnosti a její hloupnutí. Narážíme na to, že člověk je chytrý tvor, ale dav je hloupý. Je to jistý druh protestu,“ říká Kryštof Michal.

Na společném turné, které obsahuje hned devět zastávek napříč Českou republikou zazní premiérově i nový singl No man v koncertním provedení obou kapel. V setlistu Imodium ale samozřejmě nebudou chybět ani písně z loňského, vřele přijatého nového řadového alba Element.

„Vyrazit na turné s Portless je skvělý nápad a jsem rád, že ta možnost přišla. Máme mnoho společného, nejen ve vnímání hudby, ale společnosti jako takové. Jsme přesvědčeni, že tak to mají i fanoušci obou kapel,“ říká Thom Fröde.

Vstupné: 200,- Kč

Koupit vstupenku

Podrobnosti

Datum:
8. 12. 2018
Čas:
21:00 - 23:30
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, ,

Místo konání

R-klub, Chrudim
Na Rozhledně 890
Chrudim, Pardubický kraj 53701 Česká republika
+ Google Mapa
Top

Přihlásit se


Vytvořit účet
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Zapomenuté heslo?