Loading
Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Pavel Moric – Můj Potenciál, 20.9. od 18:00, Přednáškový sál VŠTE, České Budějovice

20. 9. 2018 @ 18:00 - 20:00 Přednáškový sál VŠTE, České Budějovice

Do přednáškového sálu na VŠTE v Českých Budějovicích poprvé zavítá 7 násobný mistr ČR v karate a trenér mistrů ČR v karate. Nejlepší řečník na Job Acadamy 2014 pan ✯PAVEL MORIC✯ jehož semináře jsou velmi živé a kreativní.

Můžete se těšit na seminář ,,MŮJ POTENCIÁL

Jedním z klíčů úspěchu a šťastného života je uvědomění a realizace svého potenciálu a využívání svých jedinečných darů a schopností.

Čeká na vás jedinečný koktejl kreativního vedení semináře s uvolněnou atmosférou, kde každý je respektován a má možnost objevovat a růst, jak potřebuje.

,,DÁVÁM LIDEM IMPULZY A VYTVÁŘÍM PŘÍLEŽITOSTI K ZAMYŠLENÍ A VIDĚNÍ VĚCÍ, TAK JAK JE DOSUD MOŽNÁ NEVIDĚLI. SNAŽÍM SE INSPIROVAT SVÝM PŘÍKLADEM A OPRAVDOVOSTÍ MÉHO JEDNÁNÍ.

TĚŠÍM SE Z HLUBOKÉ VDĚČNOSTI, ŽE MŮŽEME SPOLEČNĚ PROBOUZET VAŠEHO DUCHA I TĚLO“

Pavel Moric

Seminář je zaměřený na objevování a uvědomění si nových možností aktivně ovlivňovat a tvořit svůj život. Nacházíme společně duševní poklady ležící v naší přirozenosti a autenticitě skrze experimentování a rozšiřování vnitřního prostoru myšlení i prácí s limity. Učíme se směřovat pozornost na požadované a chtěné cíle. Smyslem práce s lidským potenciálem je také poctivě zkoumat zdroje sebepodpory a nabídnout si více pozornosti a péče. Naplňování svých tužeb a snů vede k otázce skutečných motivací a vidění svých reálných potřeb. Zkoušíme si hrát více se schopností vytvářet příležitosti nežli jen na ně čekat. K tomu je třeba znát a umět aplikovat určité principy i univerzální zákony, s nimiž je dobré být v souladu. Vybral jsem mnoho postupných cvičení a technik, které slouží k podnícení zájmu a otevřenosti se vzdělávat v tématu “Můj potenciál”. Čeká na vás jedinečný koktejl kreativního vedení semináře s uvolněnou atmosférou, kde každý je respektován a má možnost objevovat a růst, jak potřebuje.

Vstupné: 390,- Kč

Koupit vstupenku

Podrobnosti

Datum:
20. 9. 2018
Čas:
18:00 - 20:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, ,

Místo konání

Přednáškový sál VŠTE, České Budějovice
Okružní 517/10
České Budějovice, Jihočeský kraj 37001 Česká republika
+ Google Mapa
Top

Přihlásit se


Vytvořit účet
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Zapomenuté heslo?