Loading
Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Mucha v Kraftu, 17.11. od 20:00, Kavárna Kraft, Hradec Králové

17. 11. 2018 @ 20:00 - 22:00 Kavárna Kraft, Hradec Králové

Pseudopunková písničkářka Mucha přijíždí do Hradce Králové i se svojí skvělou kapelou. A o hudební podporu se postarají domácí Symptomy deprese.

Mucha je brněnská pseudopunková formace sdružená kolem písničkářky a podivínky Nikoly Muchové, jež se do povědomí společnosti dostala svým nevybíravým vystupováním, podivným účesem a zejména svými provokativními písněmi oslavujícími mužskou neschopnost, genderovou nespravedlnost, různé úchylky, menšinový útlak, život v moravské metropoli a jiné podivnosti života.
S kytarou vystupuje od svých 15 let a tvrdí, že se na ni stále nenaučila hrát.

Kapela Mucha vznikla v roce 2013. Bezprostředně poté, co se Martin Kyšperský z kapely Květy nechal Nikolinou hrou na kytaru doslova uhranout, splašil kytaristu Petra Zavadila (Ty Syčáci, Pluto) a bubeníka Š. Svobodu (Budoár staré dámy, Japka), naučil se v mžiku na baskytaru (Čvachtavý lachtan) a dal vzniknout dodnes působícímu tělesu, jež obráží kluby a festivaly po celém Česku. Na baskytaru ho později vystřídal kongeniální Ondřej Kyas (Hajzli, Opera DIversa a Květy).

Kapela vydala tři vydařená alba a to Slováckou Epopej (2013), Josefene (2014) a Nána (2016). V současné době hojně koncertuje a chystá nahrávání další desky. Kapela hraje aktuálně ve složení Nikola Muchová (zpěv, kytara), Ondřej Kyas (basová kytara), Petr Zavadil (elektrická kytara) a Jaroslav Noga (bicí).

A jako předkapela zahrají Symtomy deprese.

#kafeakultura #krafthradec #pilnackovatovarna #tovarnazije

Kraft sídlí ve dvoře Pilnáčkovy továrny v Hradci Králové. Přes den funguje jako kavárna s výběrovým kafem vhodná pro práci a studium a večer se mění v multižánrový klub. Otevřeno je každý všední den od 10 do 20 hodin plus během kulturních akcí.

Koncert pořádáme s finanční podporou našeho krásného statutárního města Hradec Králové. Moc děkujeme!

Mucha (CZ) – https://www.facebook.com/femipunk/

Vstupné: od 110,- Kč do 160,- Kč

Koupit vstupenku

Podrobnosti

Datum:
17. 11. 2018
Čas:
20:00 - 22:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , ,

Místo konání

Kavárna Kraft, Hradec Králové
Pospíšilova 281/18
Hradec Králové, Kralovehradecky 50003 Česká republika
+ Google Mapa
Top

Přihlásit se


Vytvořit účet
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Zapomenuté heslo?