Loading
Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Festival Obzory, 10.11. od 10:00 – 11.11., Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, Praha

10. 11. 2018 @ 10:00 - 11. 11. 2018 @ 17:00 Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, Praha

Během dvou dnů se podíváme do všech koutů světa. Milovníci kultury a památek nakouknou do Íránu, Malajsie, Bali, Thajska a Ladakhu. Aktivní cestovatelé se podívají do Peru, Antarktidy, Gruzie, Německa, Švýcarska, Balkánu a Skandinávie. S fotografem Pavlem Svobodou pak projedeme Peru a Vaškem Šilhou Namibii. Seznámíme vás se známými cestovateli a fotografy. Lucka Radová nám poví, jak se cestovalo přes Jižní Ameriku v ťukťuku, Petr Juračka se podělí o humorné příhody ze života fotografa, Matěj Balga s vámi na kole objede celý svět a známá meteoroložka a moderátorka, Alena Zárybnická, vám dá konkrétní tipy na nejlepší alpské cyklostezky.

Cestovatelská univerzita pro vás
A protože cestování je velká dřina, je potřeba se vzdělat v mnoha ohledech. K tomu vám poslouží diskuse s Katkou Petríkovou o cestování po Jihovýchodní Asii pro začátečníky nebo seminář o reálných rizikách na cestě s Davidem Gladišem, v neděli pak CESTOVATELSKÁ UNIVERZITA s pečlivě vybranými semináři o zdraví, fotografování mobilem, cestování nalehko, couchsurfingu a digitálním nomádství. Známá blogerka, Veronika Šubrtová, vám odhalí tajemství, jak se živit cestovatelským blogem 🙂

Děti nenechávejte doma! Festival MINI OBZORY
Zatímco pro ty malé je opět připraveno hlídání, na školáky čeká první dětský víkendový cestovatelsko – outdoorový festival MINI OBZORY. Mimo jiné se dozví o životě dětí v Africe a zvířátek na safari, ochutnají Arábii všemi smysly, zatančí si a zabubnují a něco pěkného spolu s dospělými vytvoří.

Přijďte si rozšířit své obzory! Je to jediný víkend, kdy stojí za to zůstat v Praze!

www.festivalobzory.cz

Festival Obzory

Vstupné: od 150,- Kč do 550,- Kč

Koupit vstupenku

Podrobnosti

Zahájení:
10. 11. 2018 @ 10:00
Ukončení:
11. 11. 2018 @ 17:00
Rubriky Akce:
, ,
Štítky Akce:
, , ,

Místo konání

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, Praha
nám. Jana Palacha 1/2
Praha, Hlavní město Praha 11638 Česká republika
+ Google Mapa
Top

Přihlásit se


Vytvořit účet
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Zapomenuté heslo?